Jak pisać posty na Instagramie i Facebooku?

Zaktualizowano: 7 gru 2021

https://sklep.wizerunekonline.pl/szablony


Masz przed sobą narzędzie, które pomoże Ci stać się widoczną online - bez stresu i presji czasu. Szablony treści postów to specjalnie wyselekcjonowane bazy tekstów do Mediów Społecznościowych , które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Kupując zestaw 30 szablonów treści postów, możesz teraz przygotować informacje/posty dla swoich klientów w kilka chwil.Jeśli przyjdą Ci do głowy kolejne pomysły jak rozwinąć treść swojego posta - ŚWIETNIE! O to chodzi! Wraz z tekstami postów otrzymujesz w bonusie wenę twórczą!


Jak pisać teksty na instagvrama
Jak pisać posty na Instagrama


Nie masz ochoty spędzać nad postami więcej niż to konieczne? Nic straconego - uzupełniasz post przykładami zbliżonymi do podpowiedzi w kwadratowych nawiasach i POST GOTOWY!

A Ty możesz zająć się swoją firmą w innych obszarach, które tego wymagają zamiast siedzieć i denerwować się brakiem pomysłów.

Rynkowe ceny przygotowania materiałów do publikacji w Mediach Społecznościowych rozpoczynają się od 500 zł/miesiąc.

Ty masz dostęp do 30 szablonów treści postów, z których możesz stworzyć nieograniczoną ilość tekstów, stosując niewielkie zmiany w szablonie. A co NAJWAŻNIEJSZE one ZAWSZE będą dopasowane do Twojej marki - bo to Ty znasz ją najlepiej!

30 szablonów treści postów to odpowiedź na potrzeby Twoich odbiorców, którzy CZEKAJĄ na nowe wiadomości od Ciebie. Szablony dają Ci pomysł jak możesz zacząć prowadzić komunikację ze swoimi Klientami, jednocześnie pozostając sobą i mówiąc własnym głosem.

Każdy szablon to nieograniczone możliwości wykorzystania go do własnych potrzeb:

Skopiuj wybrany szablon tekstu, uzupełnij jego treść informacjami, które chcesz wypuścić w świat i GOTOWE!

Mam nadzieję, że tym produktem zdejmę z Twojej głowy chociaż część obowiązków a dzięki Temu Ty będziesz mogła spokojnie pracować nad swoim Biznesem.

Życzę Ci wiele sukcesów!

Jowita Pawluczy

Akademia Wizerunku Biznesu